Paaugliukų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Draugai paauglystėje

2 posters

Go down

Draugai paauglystėje Empty Draugai paauglystėje

Rašyti  *zvaigzdute* Tr. 08 26, 2009 12:19 am

Na suprantat paauglystė - pykčių metas tirk su tėvais, tiek su...
draugais.
Merginos renkasi apkalbas, nebendravimą, ignorviną...
Vaikinukai muštynes... Big Smile
Ar tai yra jus palietę? It wasn\'t me
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Draugai paauglystėje Empty Re: Draugai paauglystėje

Rašyti  gabriukas14 Tr. 08 26, 2009 1:29 am

net nzn ,man atrodo kad visos paneles ir bx yra praeja tai ;DD
As tai susipikstu su draugem , tik del to kad nenusileidziu, jauciu jei daugiau nusileisciau tai gal tiek ir nesipiktumem ;DD. bet as niekad nenusileidziu, tiesiog negaliu nesilaikyt savo nuomones ;DD Blush Big Smile Big Smile
Bet jei nesipiktumem ir nesitaikytumem nezinotumem kokios mes esam vienos kitom brangios ir kaip mes mylim vienos kitas Heart.
gabriukas14
gabriukas14

Posts : 37
Join date : 2009-08-20
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Draugai paauglystėje Empty Re: Draugai paauglystėje

Rašyti  *zvaigzdute* Tr. 08 26, 2009 5:09 pm

gabriukas14 rašo:net nzn ,man atrodo kad visos paneles ir bx yra praeja tai ;DD
As tai susipikstu su draugem , tik del to kad nenusileidziu, jauciu jei daugiau nusileisciau tai gal tiek ir nesipiktumem ;DD. bet as niekad nenusileidziu, tiesiog negaliu nesilaikyt savo nuomones ;DD Blush Big Smile Big Smile
Bet jei nesipiktumem ir nesitaikytumem nezinotumem kokios mes esam vienos kitom brangios ir kaip mes mylim vienos kitas Heart.
Prieš metus susipykau su dviem... Ir žinot ką?? Big Smile Dar iki šiol galvoju, kad jos ne brangios, o tiesiog nereikalingos jei taip sugeba įskaudint Dull
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Draugai paauglystėje Empty Re: Draugai paauglystėje

Rašyti  gabriukas14 Sk. 08 30, 2009 7:18 pm

*zvaigzdute* rašo:
gabriukas14 rašo:net nzn ,man atrodo kad visos paneles ir bx yra praeja tai ;DD
As tai susipikstu su draugem , tik del to kad nenusileidziu, jauciu jei daugiau nusileisciau tai gal tiek ir nesipiktumem ;DD. bet as niekad nenusileidziu, tiesiog negaliu nesilaikyt savo nuomones ;DD Blush Big Smile Big Smile
Bet jei nesipiktumem ir nesitaikytumem nezinotumem kokios mes esam vienos kitom brangios ir kaip mes mylim vienos kitas Heart.
Prieš metus susipykau su dviem... Ir žinot ką?? Big Smile Dar iki šiol galvoju, kad jos ne brangios, o tiesiog nereikalingos jei taip sugeba įskaudint Dull
Nu ir as su keliom sia vasara susipykus esu , tai as ir nemanau kad jos man lbj brangios,,. . O su tom su kuriom susipykstu ir noris susitaikyt, bet principai neleidzia , tai zinau kad man jos lbj brangios, bet kartais visvien as pirma nueinu ir susitaikom ;DD
Yes Heart.
gabriukas14
gabriukas14

Posts : 37
Join date : 2009-08-20
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Draugai paauglystėje Empty Re: Draugai paauglystėje

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume