Paaugliukų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dantuku gydymas

Go down

dantuku gydymas Empty dantuku gydymas

Rašyti  dantu_gydytoja Tr. 03 20, 2013 10:02 pm

Sveiki forumiečiai! :) netyčia radau šį puslapiuką ir šovė mintis, kad čia galbūt bus gera vieta pranešti žmonėms informaciją, kuri bus kažkam lnaudinga. Esu LSMU 4 kurso Odontologijos studentė, taigi būsima gydytoja (liko vos metai), ir gydau dantukus. Visi, kuriems nėra 18 metų, maloniai kviečiami pas mane gydytis dantukus, jeigu patys nebijote ir jaučiate, kad reikalingas jų gydymas. O gal seniai buvote pas odontologą ir norėtumėte tiesiog pasitikrinti dantukus? Tokiu atveju taip pat galite kreiptis į mane. :) Primenu, kad gydymas jus bus visiškai nemokamas ir jei reiks tikrai nuskausminsime. Jei susidomėjote, skambinkite ar rašykite tel. 862507289. Tiesa, norintiems gydytis, o ne vien apžiūrai, reikalingas tėvų sutikimas ir šeimos gydytojo siuntimas vaikų odontologui.

P.S. Galite pasiūlyti ir jaunesniems broliukams ar sesutėms, nes gydau ir vaikučių dantukus. Labai lauksiu Jūsų visų! :))))

dantu_gydytoja

Posts : 2
Join date : 2013-03-20

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume