Paaugliukų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelionių fotoreportažai.

5 posters

Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  Beatričė. Pen. 07 10, 2009 1:30 am

Megaitės, parašykite ir parodykite savo keliones. Flower

----------------------

Pradėsiu aš. Big Smile

2008 metais su drauge Rūta nusprendėme skristi pas mano tėtį į Londoną. Taigi, per tris dienas susimedžiojom bilietus ir viena kitai pasakiusios Bon Voyage išskridome.

Vilniaus oro uostas. Kadangi nepasitikėjome savo sugebėjimais nepaklysti Londono oro uoste, nusipirkome skrydžio palydovę. Ji palydėjo mus į lėktuvą ir palinkėjo sėkmės. Skrydis buvo sklandus, tik kartą biški papurtė. Yes

Londono Gatwick oro uostas. Išlipusios iš lėktuvo laukėme savo palydovės, tik dabar jau britės. Tačiau, iškilo viena problema... mes jos nesupratome. Ji kalbėjo greitai ir neaiškiai, nepaisant to turėjo slogą. Dull Nusivedusi mus prie bagažų tik sumurmėjo kažką panašaus į "Stay here" ir išlėkė. Bet grįžo. Mes jau buvom susiradusios savo bagažą ir greičiau norėjom išlyst į saulės šviesą. Taip ir padarėm. Laukimop salajė susiradom mano tėtį ir pajudėjome metro link. Party

Kensingtonas. Mes gyvenome jaukiame butuke Kensingtone. Pasidėjusios daiktus ir persirengusios išėjome į piceriją, po kurios mūsų laukė nuostabi kelionė dviaukščiu autobusu per Tower bridge'ą ir pro BigBen'ą. Heart.

Pirmosios dienos pabaiga.
Sun

*********************
Gaila, bet vaizdų sukelti man nepavyko. Fotkės gaunasi nesveiko dydžio. Dull
Beatričė.
Beatričė.

Posts : 75
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Re: Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  Vyšni@. Tr. 07 29, 2009 6:19 pm

Smagu buvo tau, o kur antroji ? It wasn\'t me
Vyšni@.
Vyšni@.

Posts : 334
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Atgal į viršų Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Re: Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  Beatričė. Kv. 07 30, 2009 12:21 am

Taiptaiptaip. Dabar aš kaime, taigi, kai būsiu Vilniuj parašysiu. Wink2
Beatričė.
Beatričė.

Posts : 75
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Re: Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  Vyšni@. Kv. 07 30, 2009 1:00 am

Beatričė. rašo:Taiptaiptaip. Dabar aš kaime, taigi, kai būsiu Vilniuj parašysiu. Wink2

oke. Wink2
Vyšni@.
Vyšni@.

Posts : 334
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Atgal į viršų Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Re: Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  *zvaigzdute* Št. 08 01, 2009 3:21 am

As is turkijos grizau, fotkyciu turiu, bet neaina iklet kazkaip. Dar Dienos pabaiga :(sun):pabandysiu Big Smile O db aprasymas: Issinuomavom masina. Tai jau penkta keliones diena, bet visos keliones neaprasysiu. Per daugnobodu Big Smile
Tai gi vaziavom i turgus. Apsipirkom ir didinom derybu igudzius Big Smile Tada varem i kavine skaniai pavalgyti, bet cia mus apgavo, zdz turku mokslas Big Smile Tai valgiau vistienos saslyka, bet nedaug tos porcijos puke Ir nebuvo ipatingai skanu Big Smile sausa.. Reikia eiti ten kur daug zmoniu Big Smile
Ilipam i masina ir ziauriai karsta, prakaitas bega... Tada sugalvojom nuvaryt iki juros. Issimaudem. O kaip gera Sun Tada prasidejo tikroji kelione. As masinoj uzmigau. O atsikeliau, nes pabutau kaip ausis uzgule! Mes kalnuose! O.o.O. k;ylam kylam kylam... Tada pamatom kaima. Baisu. Viska nufotkinau, tik moteris per toki karsti muvejo drabuzius kaip mas ziems sweat Poto leidomes zemyn zemyn zemyn Big Smile Pamatem grazu kriokly. Brolis isimaude. Sake saltas vanduo xD Ir dar gal po valandos buvom nebe kalne Big Smile (VELIAU PAAISKEJO, KAD TAI BUVO RAUDONI KELIUKAI. BAI-I-ISU Big Smile ) Ir jau grizom i viesbuti. Valgem vakariene ir vel turkai gyre mane. Is pageigos, darbo Sun Vienas prase buckio i zanda. Negavo Big Smile Jis ruke Big Smile Maciau uzkulsiuos Big Smile Jei norit i Turkey pirma pripraskitprie nuolatinio demesio perdejimo Big Smile Taigi pasokau nesamoningoje vaiku diskotekoj(ten seniau gerai buvo, suage ejo o dabar pasikeite vedeja tai fui paidare). Per ta laika brolis su teciu nufotkino Alanija is kalno Sun
Ir ejom miegot ar dat kazka veikem Big Smile


Dienos pabaiga Sun
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Re: Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  (sun) Pir. 08 03, 2009 3:15 am

Aš kai Anglijoj buvau,tai tieeeek visur apvažinėjau kad dabar visko normaliai net nepapasakočiau. ;DD

Tik pirmą dieną labai gerai pamenu. ;D taigi pirma diena:

Mūsų lėktuvas vėlavo bene visą valandą,tėvai išėjo kažko nusipirkt,o mes su BF ir broliu likom laukiamajam [skamba kaip ligoninėj. xD] BF skaitė knygą,brolis klausė muzikos,o aš skambinau kitai BF ir buvau arti ašarų,kad nematysiu jos 10 dienų. Big Smile
Grįžta tėvai. Einam pavalgyt ir.. O JEY pagaliau mūsų lėktuvas. Sun Einu be jokio streso,nes dabar kirba mintis 'greičiau miegoti'. Įėję į lėktuva pamatom,kad jis pustuštis,tad visi gaunam po tris kėdes. Yes Iškart nulūžau,atsikėliau maždaug po pusvalano. Skaičiau knygą,klausiau muzikos,plepėjau su BF,fotografavau lėktuva ir pan. ;D Už lango tamsu,tik ten kur didieji mietsia šviečia daaaaug lempučių. Jauku. Sun
Po 2 valandų skrydžio nusileidžiam Getviko orouoste. O ten mums pasidaro keista ir baugu. Big Smile Žmonių žiauriai daug,kalba įvairiausiom kalbomis o aš meldžiuosi,kaf tik nebūtų pradingęs mano lagaiminas. sweat Po kelių minučių mes septyniese jau stovim su savlo lagaminais ir akimis ieškom Beatos [mano BF krikšto mama] ir Polo [jos draugas]. ;DD Smile Pagaliau juos pamatom. Sun Laimės ašaros ir pan., ji kažką kalba bet aš tokioj euforijoj kad nieko negirdžiu. ;DD Taigi einam į 9-vietę mašiną,sugrūdam lagaminus ir lengviau atsipūtę sėdam į mašiną. Sun Svajojam apie karštą maistą ir lovą,deja mūsų planus sujaukia Beata. Pasirodo šiandien Polui kašės varžybos [jis žaidžiantis treneris]. mes vėluojam,o kelias tolimas.. Visi nuvargę šiaip ne taip atvažiuojam į sporto salę. Lauke šalta,viduj ne ką šilčiau,tačiau esam nuvargę tad tiesiog sėdim ant žemės ir stebim rungtynes. Nieko įdomaus, 'mūsų' komanda [kiek prisimenu. Big Smile ] laimėjo.. tačiau ta valanda sėdint ant žemės kiek parilgsta ir mes svajojam kuo greičiau pasiekti viešbutį. Star
Išėję į lauką girdim savo skrandžių gurgimą,tad nusprendžiam užeiti į Pizzą Hut. Picos nerealiai skanios, nors tuo metu mano mintys buvo viešbutyje. xD Taigi,po ilgoooos kelionės mes pasiekiam savo tikslą - Horšimą. Sun Ten jau laukia viešbutis kuriame.. vyksta vakarėlis... Garsi muzika,daug žmonių... Mes prisėdam ant krėslų ir laukiam kol Beata atsibučiuos su visais darbuotojais,pasirodo ji kažkada čia dirbo. ;} Po gerų 20min. mes gaunam kambario raktus. Einame ilgais koridorias,kol pagaliau randam SAVO kambarius. Heart. Atsiveikinam su BF ir jos šeima ir neriam į kambarį. Greit išsiplaunu dantis,'įšoku' į pižamą ir "Labanaktis Anglija". Heart.

O jetau,kiek prirašiau. ;DD Tikiuosi neatsibos skajtyt. Blush Ir atsiprašau už klaidas. Flower
(sun)
(sun)

Posts : 32
Join date : 2009-08-03
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Re: Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  *zvaigzdute* Pir. 08 03, 2009 4:22 am

Mes ant namo stogo lengvai uzlipom... Patikekit vargas ten Sad smile Gaila nenufotkinom šiukškių...
Kelionių fotoreportažai. Dsc00335k

Nuostabus krioklys Heart.
Kelionių fotoreportažai. Dsc00346b.th

Naktynė Alanija Sun
Kelionių fotoreportažai. Dsc00359boc.th
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Re: Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  (sun) Pir. 08 03, 2009 5:03 pm

(sun)
(sun)

Posts : 32
Join date : 2009-08-03
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Re: Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  *zvaigzdute* Pir. 08 03, 2009 5:15 pm

Grazu toj Anglijoj. Noreciau pabut Heart.
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Re: Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  kakavake Antr. 08 04, 2009 1:16 am

paziurejau tavo fotkes is anglijos, ir prisiminiau kaip man ten patiko ;DD
kakavake
kakavake

Posts : 24
Join date : 2009-08-04
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Kelionių fotoreportažai. Empty Re: Kelionių fotoreportažai.

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume