Paaugliukų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kokiam mieste norėtumėte studijuoti?

+2
Beatričė.
Kristina
6 posters

Go down

Kokiam mieste norėtumėte studijuoti? Empty Kokiam mieste norėtumėte studijuoti?

Rašyti  Kristina Pen. 07 10, 2009 11:51 pm

m? ; ) Big Smile
Kristina
Kristina

Posts : 71
Join date : 2009-07-07
Age : 30
Location : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Kokiam mieste norėtumėte studijuoti? Empty Re: Kokiam mieste norėtumėte studijuoti?

Rašyti  Beatričė. Št. 07 11, 2009 6:23 pm

Norėčiau studijuot Anglijoje, Belgijoje ar Paryžiuje. Ir žinoma likti ten, jeigu bus palankios aplinkybės, tai vieną dalyką tikrai žinau - neliksiu Lietuvoj. Sleepy
Beatričė.
Beatričė.

Posts : 75
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Kokiam mieste norėtumėte studijuoti? Empty Re: Kokiam mieste norėtumėte studijuoti?

Rašyti  *zvaigzdute* Antr. 07 14, 2009 7:24 pm

Beatričė. rašo:Norėčiau studijuot Anglijoje, Belgijoje ar Paryžiuje. Ir žinoma likti ten, jeigu bus palankios aplinkybės, tai vieną dalyką tikrai žinau - neliksiu Lietuvoj. Sleepy
Geru zodzius pasake toks paauglys lukos zurnalui paklaustas a studijuos Lietuvoj atrodo. Atsake ,,Lietuva skestantis laivas. Maza salis, mazai zmoniu ir t.t. Nemanau, kad liksiu lietuvoj" ;DD is tiesu yra tiesos vien jau kai isgirsti, kad VU ekonokmika (atsinaujinanti moksla) mokina is senu vadoveliu Dull
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Kokiam mieste norėtumėte studijuoti? Empty Re: Kokiam mieste norėtumėte studijuoti?

Rašyti  Rad* Št. 07 25, 2009 10:49 pm

Aš tai manau kad studijuosiu Lietuvoj, nepasižadu likti gyventi ar dirbti Lietuvoj bet studijuosiu tai tikrai savoj šaly. Big Smile
Žinoma, ta nuomonė gali pasikeist kai reikės studijuo, pagal aplinkybes ir galimybes. It wasn\'t me
Rad*
Rad*

Posts : 189
Join date : 2009-07-23
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Kokiam mieste norėtumėte studijuoti? Empty Re: Kokiam mieste norėtumėte studijuoti?

Rašyti  Vyšni@. Antr. 07 28, 2009 7:58 pm

Aš tai pat užtikrinta kad studijuosiu Lietuvoje, o ne kur kitur. (:
o apie išvykimą iš gimtinės, tai nežinau, priklausys nuo situacijos, galimybės. Star
Vyšni@.
Vyšni@.

Posts : 334
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Atgal į viršų Go down

Kokiam mieste norėtumėte studijuoti? Empty Re: Kokiam mieste norėtumėte studijuoti?

Rašyti  Knopke Sk. 08 02, 2009 3:40 am

Studijuosiu Lietuvoj. Kaune tikriausiai. Kam man trenktis i Vilniu, kai ir cia gerai :D (kad ir kaip patiktu Vilnius Heart. ) O gal kazkada ir isvyksiu is Lietuvos Smile
Knopke
Knopke

Posts : 33
Join date : 2009-07-23
Age : 29
Location : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Kokiam mieste norėtumėte studijuoti? Empty Re: Kokiam mieste norėtumėte studijuoti?

Rašyti  Rad* Sk. 08 02, 2009 7:49 pm

Knopke rašo:Studijuosiu Lietuvoj. Kaune tikriausiai. Kam man trenktis i Vilniu, kai ir cia gerai :D (kad ir kaip patiktu Vilnius Heart. ) O gal kazkada ir isvyksiu is Lietuvos Smile

Mano nuomonė taip pat labai panaši tavąją. Big Smile
Rad*
Rad*

Posts : 189
Join date : 2009-07-23
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Kokiam mieste norėtumėte studijuoti? Empty Re: Kokiam mieste norėtumėte studijuoti?

Rašyti  Kristina Pir. 08 17, 2009 2:54 am

Aš pastaruoju metu apie Paryžių labai rimtai galvoju... : )
Kristina
Kristina

Posts : 71
Join date : 2009-07-07
Age : 30
Location : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Kokiam mieste norėtumėte studijuoti? Empty Re: Kokiam mieste norėtumėte studijuoti?

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume