Paaugliukų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Santykiai su tevais

+4
Vyšni@.
Rad*
Kristina
*zvaigzdute*
8 posters

Go down

Santykiai su tevais Empty Santykiai su tevais

Rašyti  *zvaigzdute* Št. 07 11, 2009 3:37 am

Buna dienu kai gana gerai sutariu su tevais ;) , bet buna kai nervina del menkiausios skžmulkmneos. Manau taip visiems. Taigi jeigu norite pasipasakokite ;D
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Kristina Št. 07 11, 2009 3:50 am

man tai normaliai viskas... nesipykstu beveik :D
Kristina
Kristina

Posts : 71
Join date : 2009-07-07
Age : 30
Location : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  *zvaigzdute* Št. 07 11, 2009 3:47 pm

Kristina rašo:man tai normaliai viskas... nesipykstu beveik :D
O tai tada saunu Big Smile Wink2
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Rad* Sk. 07 26, 2009 2:35 am

O man tai kaip su tėvais sekas , pykstuos beveik ištisai nervina mane . Wondering
Rad*
Rad*

Posts : 189
Join date : 2009-07-23
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  *zvaigzdute* Pir. 07 27, 2009 3:35 am

Rad* rašo:O man tai kaip su tėvais sekas , pykstuos beveik ištisai nervina mane . Wondering
Man tai atrodo kartais kad ju keiviena smulkmena nervuoja ;DD jau ismokau susitvardyti puke
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Rad* Pir. 07 27, 2009 11:28 pm

D-i-a rašo:
Rad* rašo:O man tai kaip su tėvais sekas , pykstuos beveik ištisai nervina mane . Wondering
Man tai atrodo kartais kad ju keiviena smulkmena nervuoja ;DD jau ismokau susitvardyti puke


Mano toks jau charakteris , kad nesiruosiu su niekuo taikitis.
Ir nenoriu , man kas nors vadovautu tik as sau pati vadove. ;DD
Su tet tai da kazkaip kitaip, bet mama tai kisas i mano asmenini gyvenima. puke
ji nori kad, as jai viska issipasakociau kaip kokiai draugei, bet jin jau spejo apsiprast su ta mintim , nieko nezinos. ;DD
Rad*
Rad*

Posts : 189
Join date : 2009-07-23
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  *zvaigzdute* Antr. 07 28, 2009 12:27 am

Big Smile Big Smile O as su teciu, tai jau pripratau prie jo nuotaiku kaitu Big Smile Nu kaip pasakyti ilgai buna geras, o kokia deina issirekia ant pasaulio. Bet jau nieko... Kaip tetis geras ir man uztenka. Su mama tai nervuoja ji kitaip. Lygiai taip kaip tau kisas i asmenini gyvenima. Db jai nieko nepasakoju tik jau ka ten reikia Big Smile Jug pati tai nieko nepasakoja Big Smile
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Rad* Antr. 07 28, 2009 2:30 am

D-i-a rašo:Big Smile Big Smile O as su teciu, tai jau pripratau prie jo nuotaiku kaitu Big Smile Nu kaip pasakyti ilgai buna geras, o kokia deina issirekia ant pasaulio. Bet jau nieko... Kaip tetis geras ir man uztenka. Su mama tai nervuoja ji kitaip. Lygiai taip kaip tau kisas i asmenini gyvenima. Db jai nieko nepasakoju tik jau ka ten reikia Big Smile Jug pati tai nieko nepasakoja Big Smile


Jin nori ,kad jai kaip kokiam kunigui visos dienos ispazinti issakyciau.
ka berniukas rase ir panasiai nervina nezmoniskai. ;DD puke
Rad*
Rad*

Posts : 189
Join date : 2009-07-23
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  *zvaigzdute* Antr. 07 28, 2009 4:50 pm

Aha man panasiai, bet kadangi vaikino neturejau (visi draugai Big Smile ) tai manes del draugiu pan puke
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Vyšni@. Antr. 07 28, 2009 7:50 pm

Ech nekenčiu kai mama paskaito mano sms, ir tada kažką prikaišioja. Dull
Vyšni@.
Vyšni@.

Posts : 334
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  *zvaigzdute* Antr. 07 28, 2009 8:24 pm

Vyšni@. rašo:Ech nekenčiu kai mama paskaito mano sms, ir tada kažką prikaišioja. Dull
O. mano tevai nekaito Heart. O jums tada nepavydziu
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Vyšni@. Antr. 07 28, 2009 8:26 pm

D-i-a rašo:
Vyšni@. rašo:Ech nekenčiu kai mama paskaito mano sms, ir tada kažką prikaišioja. Dull
O. mano tevai nekaito Heart. O jums tada nepavydziu

Tau pasisekė. Heart.
kaip ir mano sister skaitydavo, taip ir mano dabar. Dull
na ne tėvai, bet tik mama. Fubar
Vyšni@.
Vyšni@.

Posts : 334
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  *zvaigzdute* Št. 08 01, 2009 12:10 am

Eik tu siandien ziauria fraze is tevu isgirdau puke galvojau apsivemsiu puke Big Smile Ne siap nebuvo taip ziauru, bet kai pagaloji...
Zinot "aukliu taisykle" tris kartus musu ir karta duodu pavalgyti? Big Smile Pertaikiau ja revams Big Smile
Sianadien kazkas paskambino mamai ir mama suparino. Dar teciui skundes, o as viska puikiai girdejau. Ten kazkas del kazkokios drauges... Big Smile
O as pasiteiravau:
-Kas buvo?
- Kai taves nereikia tai viska girdi, o kai reikia tau klausyt tu kazkodel negirdi - isiterpe tetis.
As susiparinau ir nuejau, bet kokia neteisybe jiems viska turim ispasakot, o tie net negali pasakyti ant ko pyksta Big Smile
Tai tevu taisykle:
Auginu gerai, bet vienintele kalba su vaiku tai barimas Big Smile Big Smile Big Smile
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Rad* Št. 08 01, 2009 10:45 pm

D-i-a rašo:Eik tu siandien ziauria fraze is tevu isgirdau puke galvojau apsivemsiu puke Big Smile Ne siap nebuvo taip ziauru, bet kai pagaloji...
Zinot "aukliu taisykle" tris kartus musu ir karta duodu pavalgyti? Big Smile Pertaikiau ja revams Big Smile
Sianadien kazkas paskambino mamai ir mama suparino. Dar teciui skundes, o as viska puikiai girdejau. Ten kazkas del kazkokios drauges... Big Smile
O as pasiteiravau:
-Kas buvo?
- Kai taves nereikia tai viska girdi, o kai reikia tau klausyt tu kazkodel negirdi - isiterpe tetis.
As susiparinau ir nuejau, bet kokia neteisybe jiems viska turim ispasakot, o tie net negali pasakyti ant ko pyksta Big Smile
Tai tevu taisykle:
Auginu gerai, bet vienintele kalba su vaiku tai barimas Big Smile Big Smile Big Smile

taigi amžiais taip. ;DD Dull nervina.
Rad*
Rad*

Posts : 189
Join date : 2009-07-23
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Mi* Št. 08 08, 2009 2:54 am

Man tai kaip pas Kristiną, viskas čiki nu aišku, biški apsipykstam dėl kokio šudelio bet šejp taj sutariu gan gerai. Blush Smile
Mi*
Mi*

Posts : 79
Join date : 2009-07-26
Age : 28

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Rad* Št. 08 08, 2009 4:15 am

Mi* rašo:Man tai kaip pas Kristiną, viskas čiki nu aišku, biški apsipykstam dėl kokio šudelio bet šejp taj sutariu gan gerai. Blush Smile

Tai tau gal dar ne tas laikas , nedžiauk per daug , kad man taip kietai butu kaip tau. Big Smile
Rad*
Rad*

Posts : 189
Join date : 2009-07-23
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  *zvaigzdute* Št. 08 08, 2009 4:35 pm

Rad* rašo:
Mi* rašo:Man tai kaip pas Kristiną, viskas čiki nu aišku, biški apsipykstam dėl kokio šudelio bet šejp taj sutariu gan gerai. Blush Smile

Tai tau gal dar ne tas laikas , nedžiauk per daug , kad man taip kietai butu kaip tau. Big Smile
Kaip pasakyt šiap pagrindiniai pykčiai būna vėliau kokia 15-16m. Big Smile Bet kažkaip kai pagalvoji tai mano tėvai yra labai geri. Tik va kartais būna, kad mama supyksta, kad vėl kambarys nesutvarkytas (su ja sutariu gerai. Kartais atrodo, kad net per žiauriai gerai Big Smile ), o su tėčiu... jis griežtsnis, bet kaip iš savo vyresnėlio brolio pavyzdį teks imt ir būt diplomatiškesnei, nes brolis visus "gaisrus" sugebėdavo užgesint Big Smile
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Rad* Pen. 08 14, 2009 3:24 pm

*zvaigzdute* rašo:
Rad* rašo:
Mi* rašo:Man tai kaip pas Kristiną, viskas čiki nu aišku, biški apsipykstam dėl kokio šudelio bet šejp taj sutariu gan gerai. Blush Smile

Tai tau gal dar ne tas laikas , nedžiauk per daug , kad man taip kietai butu kaip tau. Big Smile
Kaip pasakyt šiap pagrindiniai pykčiai būna vėliau kokia 15-16m. Big Smile Bet kažkaip kai pagalvoji tai mano tėvai yra labai geri. Tik va kartais būna, kad mama supyksta, kad vėl kambarys nesutvarkytas (su ja sutariu gerai. Kartais atrodo, kad net per žiauriai gerai Big Smile ), o su tėčiu... jis griežtsnis, bet kaip iš savo vyresnėlio brolio pavyzdį teks imt ir būt diplomatiškesnei, nes brolis visus "gaisrus" sugebėdavo užgesint Big Smile

nu as panašiai ta ir sakau. Smile
Rad*
Rad*

Posts : 189
Join date : 2009-07-23
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Skorpionė Pir. 08 17, 2009 1:37 am

Viskas gerai su jais, kartais apsipykstam. Biški. ;DD
Skorpionė
Skorpionė

Posts : 9
Join date : 2009-08-17
Location : Plungė

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  gabriukas14 Pen. 08 21, 2009 3:58 am

As tai su tevais gan gerai sutariu (kaip kada Big Smile )
seip buna dienu kai negaliu net i juos paziuret kaip nervuoja , bet kartais net pati ateinu pas juos issipasakot ;DD
Su mama dazniausiai apei bx snekam , o su teciu irgi , nes kitom temom nelabai domiuos ;DD
Man su teciu pasneket yra lbj fainai , jis toks suopratlingas ir duoda geru patarimu ;DD|
O kai su mama sneku , tai ji isklauso , duoda patarima ir papasakoja savo meiles istorijas (kas kartais uzknisa Big Smile ) | as jais pasitikiu todel ir dazniausei atvrai snekuos ;DD ( Cia buvo apibudinimas kai nesusipyke )
O kai susipyke bunam tai gal 2-3 dienas visi uzsisike vaikstom ;DD
Tik pradedam bendraut ir dar labiau susipikstam :D:D
Bet siaip as juos lbj myliu Heart. Big Smile
gabriukas14
gabriukas14

Posts : 37
Join date : 2009-08-20
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  (sun) Sk. 08 23, 2009 8:36 pm

Aš gerai su tėvais sutariu,moku įsiteikti kj noriu tėčiui, užgesinti 'gaisrus' kjp sakė D-i-a kuriuos mano brolis sukelia. Big Smile
(sun)
(sun)

Posts : 32
Join date : 2009-08-03
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Rad* Pir. 08 24, 2009 12:58 am

Aš b tai mamai irgi dažniausiai ka nors issipasakoju, o su tete tai linksmas laiko praleidimas ir rekarciais jei ko reikia del sules padeda rusu teksta isvercia. ;DD
Rad*
Rad*

Posts : 189
Join date : 2009-07-23
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  *zvaigzdute* Pir. 08 24, 2009 4:23 am

(sun) rašo:Aš gerai su tėvais sutariu,moku įsiteikti kj noriu tėčiui, užgesinti 'gaisrus' kjp sakė D-i-a kuriuos mano brolis sukelia. Big Smile
Atsiprašau už kabijimasi, ebt esu *zvaigzdute* dabar, na D-i-a lengvaiu rašosi, ta taip tik kiti nežino kas seniau buvau ;DD
O brolis gaisrus keldavo? It wasn\'t me
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Santykiai su tevais Empty Re: Santykiai su tevais

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume