Paaugliukų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ar greitai mąstai?

+3
Vyšni@.
eStella*
Cookie.
7 posters

Go down

Ar greitai mąstai? Empty Ar greitai mąstai?

Rašyti  Cookie. Antr. 07 14, 2009 7:51 pm

Cookie.
Cookie.
~Your are My Number One~

Posts : 235
Join date : 2009-07-06
Age : 30

Atgal į viršų Go down

Ar greitai mąstai? Empty Re: Ar greitai mąstai?

Rašyti  eStella* Tr. 07 15, 2009 12:40 am

Jo,šitas tai geras. Big Smile

Labas, mielas Kalėdų Seneli!


Mano vardas Justė. Sulaukiau 5 metų. Bet kai kurie Šūdukais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgaudinėti. Kiti super šūdukais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melagystė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip dėdė Vaidas, imu staugti kaip lušis ir pasislepiu Spintoj. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi miške! Nes mano tėvai yra ateiviai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Viliai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra matematika. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Minedas yra tikras arklys, yva dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas, o Riaubiškytė - apskritai gegutė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek baklažanas, nes per pamokas miegu, o per pertraukas dainuoju. Mokykloje aš jaučiuosi kaip mokykloje, o namuose tupiu kamputyje kaip žiūrkė. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai vėžys. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo daržovių sriuba tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik atostogos. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Egipte? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip kopūstas, ramus (-i) kaip lova ir išmintingas (-a) kaip Mildažytė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra coca-cola, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 8 litų. Mielas Seneli, nebūk meksikos plikasis, išpildyk mano prašymą!


Tavo šlapia, sausas ir gražus Justytė.
eStella*
eStella*
Blonde_colour

Posts : 207
Join date : 2009-07-06

Atgal į viršų Go down

Ar greitai mąstai? Empty Re: Ar greitai mąstai?

Rašyti  Cookie. Tr. 07 15, 2009 12:54 am

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Akvilija. Sulaukiau 18 metų. Bet kai kurie dundukais manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu nemeluoti. Kiti žiurkiais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik tiesa bl. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Akvilija ;D, imu staugti kaip Šernas;D ir pasislepiu šaldikly. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po žeme! Nes mano tėvai yra tokie kaip Deimantienė;D. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Minedukaj;D. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra Matės uždavinys. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Sasha Son(g) yra tikras Lapė, Slyvos69 dainuoja blogiau negu Sakalaj, o Džordana Butkutė - apskritai Šarka. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Ridikėlis, nes per pamokas piešiu,būnu prie pc, o per pertraukas apkalbu kitus;D. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Ligoninej, o namuose tupiu kamputyje kaip žiūūūūūrkius. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo pieniška sriuba tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik new tlf;D. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Japonijoj? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip avokadas, ramus (-i) kaip lentyna ir išmintingas (-a) kaip Marijonas M. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra actas, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 987 litų. Mielas Seneli, nebūk krokodilas, išpildyk mano prašymą!

Tavo Išmintinga, plepus ir nuotaikinga Akviukas;DDD.
Cookie.
Cookie.
~Your are My Number One~

Posts : 235
Join date : 2009-07-06
Age : 30

Atgal į viršų Go down

Ar greitai mąstai? Empty Re: Ar greitai mąstai?

Rašyti  Vyšni@. Pen. 07 17, 2009 12:12 am

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Gabriele. Sulaukiau 13 metų. Bet kai kurie blogiečiai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti ne tiesą. Kiti blogi blogiečiai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik apgaulė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip vilkas , imu staugti kaip meška ir pasislepiu spintoje. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po lova! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški lochai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra akmuo. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Ostapernko yra tikras dramblys, Kasteneda dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas, o Irena Starošaite - apskritai lapė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas bunu su draugais, o per pertraukas garsiai šneku. Mokykloje aš jaučiuosi kaip miške, o namuose tupiu kamputyje kaip žiurkėnas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai stomachitas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo grybai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik veidrodinis fotoaparatas. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Ispanijoj ? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip kopūstas, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Natalija Zvonkė. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smėlis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 4 litų. Mielas Seneli, nebūk žiūrkė, išpildyk mano prašymą!

Tavo linksmas, protingas ir gražus Gabre..


Big Smile
Vyšni@.
Vyšni@.

Posts : 334
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Atgal į viršų Go down

Ar greitai mąstai? Empty Re: Ar greitai mąstai?

Rašyti  Beatričė. Pen. 07 17, 2009 11:27 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Beta. Sulaukiau 5 metų. Bet kai kurie chamai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu sakyti netiesą. Kiti blogiečiais sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik apgavystė. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip mano tėtis, imu staugti kaip karvė ir pasislepiu spintoj. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi ant spintos! Nes mano tėvai yra klounai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški paris hilton. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra pitagoro teorema. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad jurga yra tikras šernas, vairas dainuoja blogiau negu sakalai, o geltona - apskritai zylė. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek agurkas, nes per pamokas skaitau, o per pertraukas dainuoju. Mokykloje aš jaučiuosi kaip paryžiuj, o namuose tupiu kamputyje kaip triušis. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai plaučių uždegimas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo trinta daržovių sriuba tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik nežinau. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet NYC? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip pomidoras, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Algis GREITAI. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanish, o kita pusė - miltai, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 9 litų. Mielas Seneli, nebūk tarakonas, išpildyk mano prašymą!



Tavo gražus, nuostabus ir nuostabiausias betutė.
Beatričė.
Beatričė.

Posts : 75
Join date : 2009-07-09
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Ar greitai mąstai? Empty Re: Ar greitai mąstai?

Rašyti  *zvaigzdute* Pir. 07 27, 2009 6:06 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Deima. Sulaukiau 78 metų. Bet kai kurie melagiai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgauti. Kiti kvailiai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik pokstas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Karolis, imu staugti kaip tigras ir pasislepiu spintoj. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi vandenyne! Nes mano tėvai yra keistuoliai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški agresyvus. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra skausmas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Stano yra tikras kate, delfinai dainuoja blogiau negu zalgiris, o zvonke - apskritai zylute. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek agurkas, nes per pamokas miegu ;DD, o per pertraukas vaidinu (tipo dramoj xD). Mokykloje aš jaučiuosi kaip smukuciu savartyne, o namuose tupiu kamputyje kaip Ziurkenas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai inkstu uzdegimas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo kiausiniai tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik vizitas pas kirpeja xD. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet havajuose? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip pomidoras, ramus (-i) kaip sofa ir išmintingas (-a) kaip Berneen. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra vanduo, o kita pusė - smelis, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 1000000 litų. Mielas Seneli, nebūk seskas, išpildyk mano prašymą!



Tavo Grazi, maloni ir liekna Deimute.
P.s. jau sita seniau dariau Big Smile
*zvaigzdute*
*zvaigzdute*

Posts : 432
Join date : 2009-07-10
Age : 27

Atgal į viršų Go down

Ar greitai mąstai? Empty Re: Ar greitai mąstai?

Rašyti  Mi* Antr. 07 28, 2009 6:09 am

Ziaurus cia, luzom is sito net iki asaru. Big Smile







Labas, mielas Kalėdų Seneli!


Mano vardas Milda. Sulaukiau 2 metų. Bet kai kurie blogiukai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgaudineti. Kiti super blogieciai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik melas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip kaciukas, imu staugti kaip bezdzione ir pasislepiu po lova. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi skalbio masinoj! Nes mano tėvai yra keistuoliukai. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški keistuoliai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra nelengvas. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Zvonkus yra tikras gaidys, pikaso dainuoja blogiau negu lietuvos rytas, o Mia - apskritai liute. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek morka, nes per pamokas klausausi muzikos, o per pertraukas Labai garsiai rkiu. Mokykloje aš jaučiuosi kaip pribezdetam kambari, o namuose tupiu kamputyje kaip triusiukas. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai kiauliu gripas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo blynai su cukinijomis tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Ipod\'as. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Turkojoj? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip kopustas, ramus (-i) kaip lovyte ir išmintingas (-a) kaip Mildazyte. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra avieciu arbata, o kita pusė - cukrus, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 777 litų. Mielas Seneli, nebūk seskas, išpildyk mano prašymą!


Tavo puikus, geltona ir miela Mildute.
Mi*
Mi*

Posts : 79
Join date : 2009-07-26
Age : 28

Atgal į viršų Go down

Ar greitai mąstai? Empty Re: Ar greitai mąstai?

Rašyti  Rad* Antr. 07 28, 2009 3:30 pm

Labas, mielas Kalėdų Seneli!



Mano vardas Radvilė.. Sulaukiau 6 metų. Bet kai kurie durniai. manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgauti.. Kiti vagys. sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik meluoti.. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip mama., imu staugti kaip Briedis. ir pasislepiu Spintoj.. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi po lova.! Nes mano tėvai yra Dalia.. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški Tėvai.. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra baisus. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Purvinis. yra tikras Šinšila., Mexicano dainuoja blogiau negu Lietuvos rytas., o Milana - apskritai Čiupakabra. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek Burokas., nes per pamokas Šoku., o per pertraukas Rėkiu ir trepsiu.. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Antarktidoj., o namuose tupiu kamputyje kaip Žiurkė.. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai Sinusitas.. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo Kepenų kotlentai. tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik Žiurkėnas.. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Egipte.? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip Svogūnas., ramus (-i) kaip Kėdė. ir išmintingas (-a) kaip Algis Ramanauskas.. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra Minkštyklis., o kita pusė - Skalbimo milteliai., tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 1 litų. Mielas Seneli, nebūk Rupužė., išpildyk mano prašymą!



Tavo Baisi., Stora. ir Mėlyna. Rad*.


Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile Big Smile
Rad*
Rad*

Posts : 189
Join date : 2009-07-23
Age : 29

Atgal į viršų Go down

Ar greitai mąstai? Empty Re: Ar greitai mąstai?

Rašyti  Vyšni@. Kv. 08 13, 2009 10:01 am

Čia mano draugo gavos.Big Smile Big Smile

Labas, mielas Kalėdų Seneli!

Mano vardas Linas. Sulaukiau 7 metų. Bet kai kurie nedoreliai manimi netiki ir sako, kad aš mėgstu apgaudineti . Kiti isdavikai sako, kad ir Tavęs nėra, kad tu esi tik isdurimas. Tačiau nuo tokių kalbų aš įsiuntu kaip Radvile, imu staugti kaip pantera ir pasislepiu po lova. Žinai, kur sėdžiu, kai rašau šitą laišką? Ogi viduje sofos! Nes mano tėvai yra durni. Jie mano, kad tie, kas rašo laiškus Kalėdų Seneliui, yra visiški lopai. Kaip supranti, mano gyvenimas su jais yra smugis zemiau juostos. Dažnai jie manęs nesupranta. Jie neleidžia klausytis tokios muzikos, kokia man patinka, ir sako, kad Rytis Cicinas yra tikras kiaule, 69 danguje dainuoja blogiau negu Zalgiris, o Zvonke - apskritai kale. Net mano bendraklasiai mano, kad esu šiek tiek bulve, nes per pamokas tynginiauju, o per pertraukas durniuoju. Mokykloje aš jaučiuosi kaip Odetos namuose, o namuose tupiu kamputyje kaip skruzde. Ir bandau tėvams įrodyti kad man greičiausiai lizdinis isplikimas. Tačiau mano tėvai sako, kad visas ligas, o ypač šitą, geriausiai gydo silke tris kartus per dieną. Bet aš manau, kad mane galėtų išgelbėti tik kelione aplink pasauli. Kaip manai, ar tokia dovana tilptų po kalėdine eglute? O gal galima, kad ta eglutė būtų ne mano namuose, bet Graikijoje? Pažadu, kad tada būčiau sveikas (-a) kaip moliugas, ramus (-i) kaip fotelis ir išmintingas (-a) kaip Mikutavicius. Nors tu turbūt supranti, kad pusė mano laiško yra kraujas, o kita pusė - kokainas, tačiau dovanos aš tikrai labai labai noriu. Blogiausiu atveju, galėtum padėti po eglute bent pinigų - manau, pakaktų 777 litų. Mielas Seneli, nebūk seskas, išpildyk mano prašymą!

Tavo linksmas, kvailas ir simpatiskas Linelis. Big Smile Big Smile
Vyšni@.
Vyšni@.

Posts : 334
Join date : 2009-07-06
Age : 28

Atgal į viršų Go down

Ar greitai mąstai? Empty Re: Ar greitai mąstai?

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume